1/57
Διαμέρισμα - Puente De Los Suspiros, 7, Parque Venecia, Zaragoza
455.000€
2.917 €/τ.μ.
Συμπεριλαμβάνεται θέση στάθμευσης
4 δωμ.
156 τ.μ.
4ος όροφος εξωτερικό Με ανελκυστήρα
2 Ακίνητα · Πελάτης από το 2026
85% ποιότητα αγγελιών των ακινήτων τους προς πώληση